Yaşam

Three Sisters 49.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Three Sisters Son Bölüm Tek Parça Tam Ekran İzle

Kanal D’nin dram dolu dizisi Üç Kız Kardeş dün akşam 49. bölümüyle ekrana geldi. İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş’in son bölümünde Somer ve Türkan’ın yaşadıkları yakından takip ediliyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Üç Kızkardeş son bölüm tek parça tam ekran izle…

Üç Kız Kardeş son bölümde; Türkan ve Somer’in her şeye karşı direndikleri aşkları sona ermiştir. Hakim boşanmaya karar verir. Ancak Türkan, Rüçhan’a verdiği sözden dolayı şirkete gitmeye devam edecektir.

Türkan’ın bu kararı Kalender ailesinde kafa karışıklığına neden olur. Rüçhan’ın Türkan’ı her geçen gün daha fazla sahiplenmesi, Türkan’ın ailesiyle arasını daha da açmasına ve kalbinde yaralar açmasına neden olur.

Mustafa’nın yaptıklarına daha fazla dayanamayan Derya evden çıkar. Mustafa’ya ders verme planı, Mustafa’nın kafasını karıştırmaktan öteye gitmez.

Dönen şimdi bunu bilmese de tesadüfen karşısına çıkan anahtar aslında geçmişin kapılarını aralayacaktır. Türkan ve Somer boşanmış olsalar da bunu göstermeseler de birlikte çalışmaya devam ederler ama bu çok zordur.

Priority yemin etmiştir ve bu ikiliyi yeniden bir araya getirecektir. Türkan’ın kendisini dinleyip işi öğrenmesi için panayıra gönderen Rüçhan, Türkan’ın kendisine burada yeni bir kapı açacağından habersizdir.

Three Sisters Son Bölümde Neler Oldu?

Türkan’ın elindeki fotoğraflar konusunda Rüçhan’dan vazgeçmediği için tüm suçu Somer üstlenir. Hem Somer hem de Türkan, artık taraf olmadıkları bir yanlış anlaşılmanın kurbanı olurlar. Derya, yurtta yaşadığı bir tartışma sonucu bir anda kendini Sevilay’ın evinde bulur. Derya ve Sevilay arasındaki gerilim hızla tırmanırken, Derya bu sırada farklı bir Mustafa ile tanışır.

Geri dönen, meskendeki herkesin kederini üstlenir ve sanki kendi hayatı yokmuş gibi hayatlarını yeterince yaşamaya başlar. Bu nedenle Serdar ile aralarına artık farkında olmadığı bir boşluk girer. Sadık ise Dönen’in geçmişi araştırdığını öğrenince onu bu meseleden uzaklaştırmanın bir yolunu bulur ama yolun sonunun nereye varacağını hesaplayamaz. Rüçhan, Türkan ve Somer’i boşanma kararından döndürmek için bir adım atar. Bu öncelikli adımla ikili cephesinde duygusal anlar yaşanırken, şansları artık jürinin sorduğu soruya verecekleri cevaba bağlı.

Üç Kız Kardeş 49. Bölüm İzle Ekranı

ÜÇ KARDEŞ SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu