Haber

Minik bedenler karate şampiyonasında ter döktü

1308 Osmaneli Belediye Spor bünyesinde bulunan karateciler, Bursa’da düzenlenen İller Arası Karate Ligi’nde tekrar kıymetli muvaffakiyetler elde etti.

1308 Osmaneli Belediye Spor bünyesinde bulunan karateciler, 16 vilayetten 50 kulüp ve 650 atletin katıldığı Bursa Vilayetler Ortası Karate Ligi 3’üncü etap maçlarından başarılı sonuçlar ile döndü. Oldukça çekişmeli geçen müsabakalara Osmaneli’nden 22 atlet katıldı. Antrenörleri eşliğinde karşılaşmalara çıkan sportmenler heyecanları ve azimleri ile herkes tarafından takdir toplarken, atletlerin çabaları nefesleri kesti.Yapılan karşılaşmalar sonucu 1308 Osmaneli Belediye Spor Karate Grubu atletleri 3 altın, 3 gümüş ve 5 bronz madalya elde ederek ligden 11 madalya ile geri döndü.

Sporcuları tebrik eden Osmaneli Belediye Lideri Münür Şahin, “Evlatlarımızın gözlerinde görülen heyecan, spor aşkı çok güzel. Onların bu heyecanı bizleri memnun etmektedir. Yapılan her spor önemlidir. Spor sayesinde evlatlarımız gelişmektedir. Evlatlarımızın spor yapmalarına katkı veren velilere, hocalarına çok teşekkür ediyorum. Her zaman evlatlarımızın yanındayız” dedi. – BİLECİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu