Haber

Taraftarlar maça oyuncaklarla gelecek

Devrek Belediyespor ile 1926 Polatlı Belediyespor, 5 Mart Pazar günü saat 14.00’te Zonguldak’ın Devrek ilçe stadında karşı karşıya gelecek. Maç günü Devrek ilçe Stadı’nda oluşturulan güvenlik noktasında toplanacak oyuncaklar daha sonra deprem bölgesindeki çocuklara götürülecek.

Devrek Belediyespor taraftar topluluğu, depremden etkilenen çocuklara destek olmak ve yaralarını sarmak amacıyla 1926 Polatlı Belediyespor ile güzel bir projede yer aldıklarını söyledi. Pazar günü saat 14.00’te 1926 Polatlı Belediyespor ile oynayacakları maçta sürprizleri olduğunu ifade eden taraftar topluluğu, şunları söyledi:

“Ayrıca kulübümüzün de yardımıyla stadyum girişlerinde oyuncaklar toplanacak. Tüm taraftar gruplarıyla birlikte düzenlediğimiz organizasyonda insanlarımızın oyuncaklarıyla maç izlemeye gelmelerini istiyoruz. Taraftarlarımız yanlarında gelsinler.” maça için oyuncaklar.”

“İsteyen istediği şekilde gelebilir”

Karşılaşmanın dostluk ve kardeşlik havasında geçeceğini kaydeden taraftarlar, “Depremden etkilenen illerimizin plaketleri geldiğinde hep birlikte o şehre tezahürat edeceğiz. Bu maçta boş koltuk kalmamalı. Herkesi maça bekliyoruz.”

Taraftarlara maça gelirken oyuncak getirmeyi unutmamalarını tavsiye eden proje sahibi Hasret Şişman, “Bu oyuncakları depremzedelere moral olsun diye dağıtacağız. Gelecekteki taraftarlarımız da bu mutluluğa ortak olabilir.” – ZONGULDAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu