Haber

Ronaldo neden istenmiyor? Ronaldo ne yaptı? Ronaldo Manchester United’tan ayrılacak mı?

Ronaldo ne yaptı? Ronaldo neden istenmiyor? Cristiano Ronaldo’nun İngiliz basınına verdiği röportaj sonrası yer yerinden oynadı. Kulübü ve teknik direktörünü sert sözlerle eleştiren Portekizli yıldız için Manchester United yaptırım uygulamaya hazırlanıyor.Peki, Ronaldo ne yaptı? Ronaldo Manchester United’tan ayrılacak mı? İşte ayrıntılar..

RONALDE NE YAPTI?

Cristiano Ronaldo verdiği röportajın en dikkat çeki kısmında, “Manchester United bana ihanet etti. Eric ten Hag’a saygı duymuyorum çünkü o bana saygı duymuyor. Bana saygı göstermeyen birine ben de saygı duymam! Çok fazla üzerime geldiler, beni sürekli ayrılmam için zorladılar. Kötü gidişatın sorumlusu benmişim gibi gösterildim. Sadece teknik direktör değil kulübün çevresindeki bazı kişilerce bu yapıldı. İhanete uğramış gibi hissettim.” tabirlerini kullanmıştı.

1 MİLYON POUNDUN ÜZERİNDE CEZA ALACAK

MetroSport’ta yer alan habere göre, Cristiano Ronaldo’nun açıklamaları sonrası toplanacak Manchester United idaresi, Portekizli yıldıza 1 milyon poundun üzerinde bir ceza verecek.

TAKIM ARKADAŞLARI VE TARAFTARLAR SIRT ÇEVİRDİ

Öte yandan Cristiano Ronaldo’nun Manchester United için söylediklerine reaksiyon gösteren taraftarlar, Portekizli yıldızı artık kadroda istemiyor. Grup arkadaşlarının da sırt çevirdiği dünyaca ünlü futbolcunun nasıl bir yol haritası izleyeceği ise merak konusu oldu.

Cristiano Ronaldo, Manchester United ile ilgili açıklamalarının yayınlanmasından saatler sonra kulüpten kadro arkadaşı Bruno Fernandes ile Portekiz Ulusal Ekip kampında buluştu. Dünya Kupası için bir ortaya gelen kafilede Fernandes’in Ronaldo’nun elini isteksiz bir halde sıkması olay oldu. Kendisine yapılan hareket karşısında adeta donup kalan Ronaldo’nun kameralara yansıyan o imgeleri toplumsal medyada çok konuşuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu