Haber

Haziran 2023 PlayStation Plus oyunları açıklandı! Toplam değeri 1567 TL

PlayStation Plus abonelerine her ay PS4 ve PS5’te ücretsiz oyun veren Sony, Haziran 2023’te kullanıcılarına üç PlayStation oyununu 1567 TL bedelle hediye edecek.

HAZİRAN 2023 PLAYSTATION PLUS OYUNLARI

Sony Interactive Entertainment İçerik Edinme ve Operasyon Direktörü Adam Michel, bugün Haziran ayı PlayStation Plus Aylık Oyunlarını sunmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek, “NBA 2K23, Jurassic World Evolution 2 ve Trek to Yomi’den oluşan Aylık Oyunlar serisi devam edecek. 6 Haziran Salı gününden 3 Temmuz Pazartesi gününe kadar PlayStation Plus üyelerine açık olacak.

  • NBA 2K23 – 849,00 TL
  • Jurassic Dünya Evrimi 2 – 529,00 TL
  • Yomi’ye Yolculuk – 189,00 TL

PlayStation Plus üyelerinin GRID Legends, Chivalry 2 ve Descenders’ı oyun kitaplıklarına eklemek için 6 Haziran Salı gününe kadar süreleri var.

NBA 2K23 | PS4 ve PS5

Sınıfının en iyisi görsel sunum, güncel kadrolar ve tarihi takımlarla oyun, NBA 2K23’teki kadar gerçek ve eksiksiz hissettirmedi. En sevdiğiniz NBA ve WNBA takımları ve yıldızları olarak rekabet edin ve gerçekçi oynanışın en üst noktasını deneyimleyin. MyCAREER veya The W. Pair’de dünyanın en formda oyuncularına karşı kendinizi kanıtlayın ve MyTEAM’de zamansız efsanelerle becerilerinizi sergileyin. Bir GM olarak kendi hanedanınızı kurun veya MyNBA’da Komiser olarak ligi yeni bir tarafa taşıyın. PlayStation Plus üyeleri ayrıca oyun içinde özel aylık MyTEAM paketlerine erişebilir.

Jurassic Dünya Evrimi 2 | PS4 ve PS5

Frontier’in 2018 yönetim simülasyonu Jurassic World Evolution’ın bu devam filminde geçmişin kusurlarından kaçının ve dinozorlar ve ziyaretçiler için kendi Jurassic World’ünüzü yaratın. Heyecan verici yeni özellikleri, dört ilgi çekici oyun modunu ve hayranlık uyandıran dinozorlardan oluşan genişletilmiş bir listeyi deneyimleyin. Jurassic World: Fallen Kingdom’ın dünyayı sarsan olaylarından sonra geçen ilgi çekici ve orijinal bir Jurassic World anlatısına dalın. Ian Malcolm (seslendiren Jeff Goldblum) ve Claire Dearing (seslendiren Bryce Dallas Howard) gibi filmlerin ikonik karakterleriyle işbirliği yapın ve şu anda Amerika Birleşik Devletleri’ne yayılan vahşi dinozorları kontrol etme, koruma ve kontrol altına alma çabalarına öncülük edin.

Yomi’ye Yolculuk | PS4 ve PS5

Trek to Yomi, kötülüğün güçlerine karşı düşen Hiroki’nin büyüleyici hikayesini anlatan ultra stilize sinematik bir aksiyon-macera oyunudur. Korumaya yemin ettiği insanları kurtarma konusundaki başarısız sözünü yerine getirmek için kahramanca dönüşünü deneyimleyin. Genç kılıç ustası, ölmekte olan Efendisine bir yemin olarak, kasabasını ve sevdiği insanları tüm tehditlerden korumaya yemin eder. Trajedi ile karşı karşıya kalan ve kendini göreve adamış yalnız samuray, kendisiyle yüzleşmek ve hakikate giden yola karar vermek için yaşam ve ölümün ötesine geçmelidir.

dortyolhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu