Teknoloji

Boreas Teknoloji, Veri Merkezlerine Özel Çözümleriyle Data Center İstanbul’daydı

Türkiye’nin tek bilgi merkezi konferansı olarak bu yıl 6. kez düzenlenen Veri Center İstanbul, veri merkezi departmanı profesyonellerini bir araya getirdi. Veri merkezlerine özel iklimlendirme çözümleriyle lider firmaların projelerine katılan konferans, Platin Sponsor olarak katıldı ve kesim uzmanları tarafından sunumlar ve interaktif aktivitelerle katılımcılarını dopdolu bir içerikle karşıladı.

 

6 Aralık’ta gerçekleşen Veri Center İstanbul’a 491 katılımcı, 16 konuşmacı ve 205 katılımcı firma katıldı. Bilgi merkezi iklimlendirmesi alanında Türkiye pazarının önde gelen markalarından biri olan Boreas Teknoloji standı yoğun ilgi gördü ve Genel Müdür Yardımcısı İzzet Tanyol’un “Veri Merkezlerinde Enerji Verimliliğini Sağlamak için IEC Yöntemi” konulu sunumu ilgi gördü Çok dikkat. Bilgi merkezi projelerinin özel uzmanlık gerektirdiğini belirten Tanyol, “Boreas Teknoloji, konfor ve hijyen iklimlendirme alanında uzun bir geçmişe sahip olmasına rağmen bilgi merkezlerinin hassas dinamiklerine uygun cihazlar geliştirerek farklı ihtiyaçlara cevap vermeye devam ediyor. Veri merkezlerine özel ürettiğimiz, otomasyon yazılımları ve algoritmaları ile farklılaştırdığımız IEC, CRAC, CRAH ve INROW iklimlendirme cihazlarımız Türkiye’nin önde gelen firma ve kurumlarının veri merkezlerinde kullanılmaktadır.Fabrikamızda bulunan özel test merkezimiz ile, teslimat öncesi tüm testleri yapıyor ve çalışmaları doğruluyoruz.Veri merkezi soğutma çözümlerimizin yanı sıra dünyada sayısı her geçen gün artan veri merkezlerinin ihtiyaçlarına 3 farklı kategorideki ürünlerimizle kabinet analizleri ile cevap veriyoruz. ve taşınabilir bilgi merkezi çözümleri ile önümüzdeki dönemde bu çalışmaları artırmak adına Ar-Ge faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Bugün Veri Center İstanbul’da departman paydaşlarıyla bir araya gelmekten ve çözümlerimize olan ilgiyi görmekten çok mutluyum. Bu tür konferanslar sektörün geleceğine dair öngörüler açısından da oldukça faydalı” dedi.

 

Ülkemizde sayısı her geçen gün artan bilgi merkezi projelerinin güzelleştirici gücü olarak konumlanan Veri Center İstanbul, ileri teknoloji çözümlerin buluştuğu sektörel bir arena olarak markalara ve projelere değer katmaya devam edecektir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu