Haber

Antalyasporlu Naldo Pereria, trafik kazasında kaybettiği ailesi için uyarıda bulundu.

Oğlunu ve kayınpederini trafik kazasında kaybeden Antalyaspor’un Brezilyalı futbolcusu Naldo Pereria, “Bu kazalar hayallerin, ailelerin yok olmasına, yaşatmamız gereken çocukların hayatlarının sona ermesine neden oluyor. Araba sürerken daha sorumlu davransaydık tüm bu üzüntülerden kaçınılabilirdi.”

Antalya’da 7 Eylül’de, Antalyaspor’un Brezilyalı futbolcusu Naldo’nun kayınpederi İtalyan Walter Tilatti’nin (65) kullandığı 34 FG 4053 plakalı otomobil, 07 ACP 207 plakalı otomobile çarptı. Kazada Walter Tilatti ve Naldo Pereria’nın oğlu Davi Pereria (4) ağır yaralandı. Yoğun bakımda tedavi gören Davi Pereria kazadan 40 gün sonra, Walter Tilatti ise 66 gün sonra hayatını kaybetti.

‘ÇEKTİRDİĞİMİZ ACI HERKESE UYARI OLSUN’

Oğlunu ve kayınpederini trafik kazasında kaybeden Naldo Pereria, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Naldo Pereria yaptığı açıklamada, “Kayınpederime ve bu trajik kazada Davi’yle ilgilenen herkese teşekkür ediyorum. Ancak bu konuda oğluma ve babama sessiz kalamam. -Hukuk, saat 11.00 sıralarında kimliği belirlenemeyen bir kişinin çok hızlı gitmemesi gereken bir yerde aşırı hız yapması sonucu hayatını kaybetti. Evden gidiyorlardı. Ailem ve benim çektiğim acı herkese bir uyarı olsun. Trafiğe saygı gösterin. Kurallara uyun, emniyet kemerinizi takın, kendi hayatınızın ve başkalarının hayatının sorumluluğunu alın. Antalya’da kazalar sık ​​sık oluyor ama böyle olmaması gerekiyor. Bu kazalar hayallerin yok olmasına, ailelerin yok olmasına neden oluyor.” sonuna kadar hayatta tutmamız gereken çocuklardan. İnsanlar araç kullanırken daha sorumlu olsalardı tüm bu üzüntülerin önüne geçilebilirdi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu