Yaşam

ABD UFO’yu Vuracağını Duyurdu [Video]

Türkiye, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin yaralarını sarmaya çalışırken, Kuzey Amerika Çok farklı bir konuda değerli bir açıklama paylaşıldı. ABD hükümeti, Kanada sınırındaki Huron Gölü’nde. tanımlanamayan uçan cisim düşürdüğünü açıkladı. Uçan cismin ilk olarak 11 Şubat Cumartesi günü tespit edildiği belirtildi.

ABD Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, söz konusu cismin 20.000 fit yüksek düşürüldüğünü duyurdu. Pentagon yetkilileri, tanımlanamayan nesnenin sekizgen bir yapıya, askeri bir yapıya sahip olduğunu söyledi. tehdit oluşturmazdile getirdiler.

Düşen uçağın “uzaylı” olduğuna dair kanıt yok

* Temsili görüntü.

ABD’de meydana gelen olay, “Uzaylılar Dünya’ya geldi.” UFO terimi tam anlamıyla ‘tanımlanamayan cisim’ olarak kullanılır ve uçan bir balon tanımlanamadığı zaman ‘UFO’ olarak kaydedilir. Birkaç gün önce Çin’in kontrolden çıkan ve ABD tarafından düşürülen meteoroloji balonu da UFO olarak tanımlanmıştı. ABD’li yetkililer de F-16’larla düşürülen UFO’nun dünya dışından geldiğini söyledi. kanıt yokSöylediklerinin altını çizeyim.

Son birkaç günde 4 UFO düşürüldü

Pentagon’un açıklamasına göre, Çin ile ilgili balonun indirildiği 4 Şubat’tan bu yana toplam 4 UFO düşürüldü . Yetkililer, 10 Şubat’ta Alaska, 11 Şubat’ta Kanada ve 12 Şubat’ta Huron Gölü yakınlarında düşürülen UFO’ların 4 Şubat’ta düşürülen Çin balonundan olduğunu söyledi. daha küçük duyurdular. Bir ABD Hava Kuvvetleri generali, bu UFO’ların neden Kuzey Amerika’ya geldiklerinin ve nasıl uçtuklarının bilinmediğini belirtti.

ABD-Kanada sınırında görülen UFO’lara ait olduğu iddia edilen bazı görüntüler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu