Ekonomi

16. Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı IDEF ertelendi

Haberin Detayları Geliyor…

Son dakika gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza kullanabilirsiniz. (iOS, Android)Twitter’da yapabilirsin @haber7Hesabınızı takip edebilirsiniz.

Uygulama mağazası Google Oyun Takip et

 

IDEF, 2 yılda bir Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı konutunda, Savunma Sanayii Başkanlığı’nın katkılarıyla, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP tarafından organize edilmektedir. Fuar İmalatı.

IDEF 2021

IDEF 2021, 81 ülke ve 2 uluslararası kuruluştan 163 heyet ve 614 heyet üyesini ağırladı. 1 Cumhurbaşkanı, 1 Başkanlık Divanı Başkan Yardımcısı, 1 Başbakan, 1 Başbakan Yardımcısı, 24 Bakan, 14 Genelkurmay Başkanı, 2 Genelkurmay Başkanı, 25 Kuvvet Komutanı, 11 Bakan Yardımcısı ve 1 Müsteşar ile çok sayıda sivil ve askeri fuara satın alma yetkilileri katıldı. .

53 ülkeden 1.238 firmayı ağırlayan fuarda, heyetler arasında yerli ve yabancı katılımcı firmalarla yapılan toplantılarda değerli ticari ilişkiler kurulurken, ortalarda 4.055 planlı toplantı, stant ziyareti ve 94 imza töreni gerçekleştirildi. satın alma makamları, delegasyonları ve katılımcıların

Ziyaretçilerden yoğun ilgi gören fuarı 94 ülkeden 68.795 profesyonel ziyaret etti.

haberkarayazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu